Dekorasyon Fikirleri

Göz alıcı dekorasyon fikirleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam alanlarının dekorasyonu, orada geçirilen zamanın huzurlu ve kaliteli olması açısından önemlidir. Rahat, ferah ve şık bir dekorasyon, verimli zaman geçirmemize olanak tanır. Dolayısıyla doğru bir dekorasyon planlaması ve mobilya seçimi, geçirdiğimiz zamanın etkililiğinde belirleyici olabilmektedir.

Dekorasyon planlaması yaparken öncelikle belirlenmesi gereken, yaşam alanının tamamında mı yoksa bir bölümünde mi dekorasyon değişikliği yapılacağıdır. Çünkü her odanın ayrı bir havası vardır ve o doğrultuda oda dekorasyonları planlanmaktadır.

 

Salon Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon fikirleri içerisinde en çok merak edilen çoğu zaman salon dekorasyonları olmaktadır. Modernden klasiğe her tarzda yapılabilecek olan salon dekorasyonu, evlerde en çok vakit geçirilen yer olması dolayısıyla değişimlerde en çok öne çıkan alandır.

Salon dekorasyon fikirleri, tarza göre değişiklik göstereceği gibi odanın büyüklüğüne göre de farklılaşmaktadır. Örneğin kısıtlı alanlarda ferahlık yaratmak daha zordur. Dolayısıyla daha minimalist mobilyalar, açık duvar renkleri ve camlı dolaplar tercih edilmektedir. Bunların aksine büyük evlerde dekorasyon planlamak ise daha kolaydır. Geniş koltuklar, büyük yemek masaları, şık ve fonksiyonel bir tv ünitesi ile oldukça ferah ve sıra dışı bir dekorasyona imza atılabilmektedir.

2023 Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonlarda her sene belli parçalar ya da stiller ön plana çıkmaktadır. 2023 yılı oda dekorasyon fikirlerinde ise renk uyumları ve aksesuar kullanımı vurgulanmaktadır. Doğru renk uyumunun yakalanması, yaşam alanlarının boyutuna ve tarzına uygun mobilya seçimi, estetik duracak aksesuarlar ve farklı duvar renkleri bu senenin vazgeçilmez dekorasyon fikirleridir. 

Dekorasyon Fikirleri anahtar kelimeleri; ev dekorasyon fikirleri, oda dekorasyon fikirleri, salon dekorasyonları, salon dekorasyon fikirleri, oda dekorasyonları
 

Whatsapp Destek Hattı